logotyp

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu W Związku Z Rodziną!

Co się dzieje, gdy w naszym związku pojawia się ktoś jeszcze - nowy członek rodziny? Jakie zmiany zachodzą w partnerach, kiedy ich życie staje na głowie, a w centrum pojawia się maluch, który potrzebuje nieustannej opieki i troski?
Narodziny dziecka niosą ze sobą wielkie radości, ale też rozterki i niepokoje. Na to, co zmieni się w samej rodzinie trudno jest się wcześniej przygotować i rodzice często bywają tymi zmianami zaskoczeni.
Jak zmienia się związek po narodzinach dziecka? Jak poradzić sobie z nowymi obowiązkami? Jak się przygotować na narodziny pociechy? I jak zachować bliskość w związku pomimo tylu nowych wyzwań?
O tych zmianach opowiedzą nam Tatiana Wróblewska i Marta Pyrgies-Łukowska.

Więcej informacji o prowadzących spotkanie poniżej.

Tatiana Wróblewska pracuje w Ośrodku Psychoterapii Aleje. Prowadzi psychoterapię indywidualną , par i rodzin. W pracy łączy podejście systemowe i psychodynamiczne. Zajmuje się problematyką nerwic, depresji, kryzysami związków i rodzin, celami rozwojowymi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Marta Pyrgies-Łukowska pracuje w Ośrodku Psychoterapii Aleje. Prowadzi terapię w nurcie psychodynamicznym i systemowym skierowaną do osób dorosłych, rodzin i par. Ukończyła szkolenie Systemowej Terapii Rodzin przy Fundacji Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz status superwizora-aplikanta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kiedy? : 06.04.2017
O której? : 18:00-20:00
Gdzie? : Aula Wydziału Psychologii UW (Stawki 5/7)

Zapisy przez formularz:
https://goo.gl/forms/7U4QZjYEqNwZprKa2

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp