logotyp

W dniach 14-16 maja na Wydziale Psychologii UW porozmawiamy o rodzinach doświadczających zaburzeń odżywiania, chorób nowotworowych oraz zmagających się z niepłodnością. Każdy dzień projektu będzie obejmował wystąpienie naukowca, prezentację projektów stowarzyszeń oraz referaty studentów. Dodatkowo przewidziane są praktyczne warsztaty metod pracy i wspierania osób dotkniętych prezentowanymi trudnościami i ich najbliższych.

ZAPISY JUŻ RUSZYŁY - zapraszamy na stronę rejestracji. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapisy potrwają do 14 maja.

Zapraszamy studentów do czynnego udziału w projekcie! Zachęcamy do prezentacji wystąpień dotyczących praktycznych doświadczeń pracy z rodzinami lub prezentacji ciekawych wyników prowadzonych przez siebie badań naukowych. Czekamy na abstrakty wystąpień i afiliację (imię i nazwisko, uczelnia, kierunek, rok studiów i temat wystąpienia). Długość abstraktów wynosi maksymalnie 250 słów. Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu, harmonogramu i zapisów znajdziecie Państwo w zakładce Tydzień Rodzin.

Swoim patronatem wydarzenie objęli już Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Polskie Towarzystwo Psychologiczne: Sekcja Psychologii Klinicznej Dziecka oraz Sekcja Psychologii Człowieka Dorosłego. Patronatem medialnym objęły projekt: magazyn psychologiczny "Charaktery" i portal psychologiczny Konferencje .Projekt jest finansowany z środków Fundacji na rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego ‚„Universitatis Varsoviensis”.

Zapraszamy także na nasz fanpage.

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp