logotyp

SKN Psychoterapii "Dialog" ma ogromną przyjemność zaprosić na wykład inaugurujący działalność koła w roku akademickim 2015/2016. Tematyką spotkania - "Oblicza seksuologii - kierunki rozwoju dla osób zawodowo zajmujących się seksem" - pragniemy zaznaczyć powstanie w kole nowej sekcji zajmującej się seksuologią. Wykład ma charakter OTWARTY i odbędzie się 16 listopada o godzinie 18:00 w Auli Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Stawki 5/7.

dr Agata Loewe - psychoterapeutka, seksuolożka, aktywistka na rzecz Ruchu Pozytywnej Seksualności oraz GSD (gender&sexual diversities). Założycielka Instytutu Pozytywnej Seksualności (www.sexpositiveinstitute.pl) oraz portalu www.pozytywnaseksualnosc.pl.

www.agataloewe.com

Seksuologia nie jest nauką monolityczną. Podobnie jak psychologia, przeżywa rozkwit nurtów, paradygmatów i podejść. Współczesne czasy wytyczają nowe kierunki edukacji seksualnej, której celem jest lepsze wyjaśnienie ludzkich emocji i zachowań. Postaramy się odpowiedzieć na pytania: Czym jest seksuologia? Jakie nurty przeważają we współczesnych dyskursach? Jakie zawody zaliczane są do parasola nauk seksuologicznych? Gdzie szukać rzetelnych informacji i wiedzy na temat seksualności? Jak zostać sekspertem? Jak krytycznie podchodzić do zagadnień związanych z seksem? Jak pracować z własną seksualnością, by móc lepiej pomagać innym?

Zapraszamy serdecznie!

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp