logotyp

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog" zaprasza na spotkanie poświęcone pracy z pacjentem w żałobie, które poprowadzi pani Joanna Buczkowska.

Spotkanie podzielone będzie na dwie części: otwarty wykład z dyskusją (ok. 1,5 godziny) oraz warsztaty (ok. 1 godziny - tylko dla członków koła).

Kiedy? 25 listopada o godzinie 14:00

Gdzie? Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ul. Stawki 5/7, informację o sali uzupełnimy wkrótce

Udział w warsztacie będzie możliwy tylko dla członków koła uczestniczących w wykładzie. Informacje o zapisach zostaną przekazane członkom koła.

Joanna Buczkowska - ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, kierunek Psychologia kliniczna i wiele szkoleń z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, kurs terapii ericksonowskiej i szkolenie w metodzie voice-dialog, kurs terapii RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań). Uczestniczyła w konferencjach dotyczących psychologii w medycynie paliatywnej (jako prelegent prezentujący własne badania i jako bierny uczestnik). Specjalizuje się w pracy z osobami w kryzysie, w szkoleniach z komunikacji i asertywności. Ma bogate doświadczenie trenerskie. Najchętniej pracuje z kameralnymi grupami, prowadząc je ku zmianom. Trzy lata pracowała w Centrum Onkologii w Warszawie. Założyła i rozpowszechniła działanie Szpitalnego Zespołu Wsparcia, pracowała z pacjentami, ich rodzinami i personelem szpitalnym, udzielając wsparcia, poradnictwa i terapii. Od ośmiu lat pracuje w Warszawskim Hospicjum Domowym (terapia pacjentów i ich rodzin, wsparcie dla personelu medycznego, prowadzenie indywidualnej terapii żałoby i grupy wsparcia dla osób w żałobie). W Fundacji "Nagle Sami" prowadzi grupę wsparcia. Wydała książkę pod tytułem "Tajemnice Avagoh. Księga życzeń".

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp