logotyp

Zachęcamy bardzo serdecznie do zapisania się już teraz na organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog" Konferecję "Buntownik bez wyboru. Dyssocjalne zaburzenie osobowości", która odbędzie się 22 maja br. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, w godz. 9:00-18:00. Jest to możliwe dzięki wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz uiszczeniu opłaty wstępnej w ciągu 7 dni od otrzymania mailowego potwierdzenia rejestracji.

Szczególnie zapraszamy uczestników czynnych, których rejestracja odbywa się przez wypełnienie tego samego formularza oraz zgłoszenie abstraktu wystąpienia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila prosimy o wpisanie "Uczestnictwo czynne". Jedna osoba może zgłosić maksymalnie jeden abstrakt. Uczestnicy czynni uiszczają opłatę konferencyjną po zaakceptowaniu abstraktu. Przyjmujemy abstrakty raportu z badań, jak i prac teoretycznych i przeglądowych.

Wymogi dotyczące abstraktów: imiona i nazwiska wraz z afiliacją; min. 250 słów; podział na wstęp, metody, wyniki, czcionka Times New Roman, interlinia 2. Przewidywany czas na wygłoszenie referatu to 15 min + 5 min na dyskusję.

Zgłoszone abstrakty podlegają ocenie Komitetu Naukowego.

Bieżące informacje o prelegentach i konferencji znajdziecie Państwo na naszym fanpage'u oraz na stronie internetowej Koła w zakładce "Konferencja".

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp