logotyp

„Studenckie Koło Naukowe „Dialog” ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejną ogólnopolską konferencję dotyczącą zaburzeń osobowości – „Zaburzenia osobowości – wiązka A”.

Wielkie sukcesy konferencji „Buntownik bez wyboru. Dyssocjalne zaburzenie osobowości”, „Narcyzm – fenomen naszych czasów” oraz „Borderline – spacer po linie” spowodowały, że mamy potrzebę dalszego poszerzania wiedzy z zakresu zaburzeń osobowości oraz dzielenia się nią z innymi.

Konferencja odbędzie się 23 kwietnia 2017 r. na Wydziale Psychologii UW. Udział w niej zapowiedzieli:

dr n. med. Sławomir Murawiec
dr n. med. Radosław Tworus
dr Dorota Parnowska
dr Paulina Pałosz Dickaty
dr Joanna Popławska

Przewidziany jest także czas dla uczestników czynnych - 15 minut na wystąpienie. Abstrakty przyjmujemy do 01.04.2017 r na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komitet Naukowy:

dr n. med. Radosław Tworus
dr hab. Anna Cierpka
mgr Urszula Ziętalewicz
mgr Agata Dziurska
mgr Joachim Kowalski

Udział w Konferencji jest płatny - 20 zł osoby studiujące oraz 30 zł pozostałe osoby. Prosimy zgłaszać chęć wzięcia udziału w Konferecnji na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mamy nadzieję, że organizowana przez nas konferencja będzie okazją do poszerzenia wiedzy na temat zaburzenia – umożliwi spojrzenie z różnych perspektyw, ułatwi różnicowanie oraz pozwoli planować bardziej efektywne oddziaływania.

https://www.facebook.com/events/1291206347626190/

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp