logotyp

Zapraszamy na spotkanie z Anną Robak-Mielczarską z Instytutu HAPPYMORE, która opowie o roli psychologa na oddziale somatycznym i swoich doświadczeniach związanych z taką pracą. Spotkanie ma charakter otwarty, dlatego bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

KIEDY? 27 lutego 2014, godz. 17:45

GDZIE? Wydział Psychologii UW, sala 94

Anna Robak-Mielczarska - psycholog stosujący w pracy głównie podejście behawioralno-poznawcze, metafory i symbole. 10 lat pracy z osobami w kryzysie, chorobie przewlekłej, chorobie psychosomatycznej.

"Każdemu problemowi przyglądam się wnikliwie stosując zasadę, że nie ma spraw nieważnych i błahych, a każdy z nas jest inny i w różny sposób podchodzi do życia i problemów. Wcześniej pracowałam w szpitalu, gdzie moim zadaniem było wspieranie osób chorych, pomaganie im w procesie zdrowienia, godzenia się z chorobą oraz w usuwaniu czynników psychicznych negatywnie wpływających na zdrowie, następnie w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie pomoc mogły uzyskać osoby znajdujące się w różnych, trudnych życiowych sytuacjach. A prywatnie, moją pasją jest... moja praca."

W HAPPYMORE zajmuje się: stresem i jego konsekwencjami, problemami emocjonalnymi (depresja, depresja sezonowa, zaburzenia lękowe), stanami emocjonalnymi towarzyszącymi problemom zdrowotnym (wpływ psychiki na ciało i ciała na psychikę), pomocą w trudnych sytuacjach życiowych i problemach w adaptacji do nowych sytuacji życiowych, bezsennością, zaburzeniami snu.

Link do wydarzenia na fb

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp