logotyp

Spotkania merytoryczne

Tekst wprowadzający do kategorii

SKN Psychoterapii "Dialog" pragnie poinformować wszystkich Zainteresowanych o zmianie sali, w której odbędzie się wykład "Relacja terapeutyczna w terapii schematów", zaplanowany na poniedziałek 13.01.

Zapraszamy do sali wykładowej 408, znajdującej się na IV piętrze Wydziału Psychologii UW.

Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku, by pozostać na bieżąco ze wszystkimi informacjami: https://www.facebook.com/events/977029426023634/

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog" we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychoterapii Gestalt mają przyjemność zaprosić na wykład otwarty
„Leki a relacja terapeutyczna. Rola psychofarmakoterapii w perspektywie relacyjnej psychoterapii Gestalt”, który poprowadzi dr n. med. Jan Roubal.
Spotkanie odbędzie się 10.01. o godz. 19:20 i będzie tłumaczone na język polski.
Wstęp wolny, zapisy poprzez formularz: https://gestaltpolska.org.pl/pl/wyklad-otwarty-dr-n-med-jana-roubala-10-01-wydzial-psychologii-uw-w-warszawie

SKN Psychoterapii „Dialog” ma przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu dot. Terapii Schematów. Tym razem Przemysław Mućko - psychoterapeuta terapii schematu i terapii poznawczo-behawioralnej - opowie nam o relacji terapeutycznej w terapii schematu.

Wydarzenie odbędzie się 13.01.2020 o godz. 19:30 w auli Wydziału Psychologii UW. Wstęp jest wolny.

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: 

https://facebook.com/events/977029426023634/?ti=icl

Warsztat „Praca z Trybami Schematów” poprowadzony 29.11. przez Panią Aleksandrę Defranc - certyfikowaną psychoterapeutkę schematu z Gabinetu Psychoterapeutyczno-Seksuologicznego „Humana” dla Członków SKN „Dialog” stanowił inaugurację naszego tegorocznego cyklu spotkań dot. terapii schematów. Serdecznie dziękujemy za owocnie spędzony czas, pełen praktycznej wiedzy o trybach schematów i  efektywnych technikach pracy z nimi!

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii „Dialog” ma przyjemność poinformować o organizowanym w roku akademickim 2019/2020 cyklu spotkań dot. terapii schematów. Spotkania te przybiorą formę comiesięcznych warsztatów oraz wykładów, prowadzonych przez specjalistów w swojej dziedzinie. 

Wydarzenia skierowane są do studentów psychologii wiążących swoje przyszłe plany zawodowe z psychoterapią, a także do osób zainteresowanych tą tematyką. Stanowią próbę stworzenia przestrzeni do rozwoju umiejętności oraz zgłębiania wiedzy z zakresu trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnej.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 29.11.; będzie to warsztat zamknięty dla Członków SKN „Dialog” dot. pracy z trybami schematów, który poprowadzi Pani Aleksandra Defranc - certyfikowana psychoterapeutka terapii schematów i terapii poznawczo - behawioralnej. Planujemy jednak także szereg spotkań otwartych, na które serdecznie zapraszamy!

Wydarzenia dot. terapii schematów organizowaliśmy już w zeszłych latach - zawsze cieszyły się one dużym zainteresowaniem, stąd z tym większą radością przekazujemy informację o cyklu. 

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp