logotyp

Spotkania merytoryczne

Tekst wprowadzający do kategorii

SKN Psychoterapii „Dialog” ma przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu dot. Terapii Schematów. Tym razem Przemek Mućko - psychoterapeuta terapii schematu i terapii poznawczo-behawioralnej - opowie nam o relacji terapeutycznej w terapii schematu.

Wydarzenie odbędzie się 13.01.2020 o godz. 19:30 w auli Wydziału Psychologii UW. Wstęp jest wolny.

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: 

https://facebook.com/events/977029426023634/?ti=icl

Warsztat „Praca z Trybami Schematów” poprowadzony 29.11. przez Panią Aleksandrę Defranc - certyfikowaną psychoterapeutkę schematu z Gabinetu Psychoterapeutyczno-Seksuologicznego „Humana” dla Członków SKN „Dialog” stanowił inaugurację naszego tegorocznego cyklu spotkań dot. terapii schematów. Serdecznie dziękujemy za owocnie spędzony czas, pełen praktycznej wiedzy o trybach schematów i  efektywnych technikach pracy z nimi!

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii „Dialog” ma przyjemność poinformować o organizowanym w roku akademickim 2019/2020 cyklu spotkań dot. terapii schematów. Spotkania te przybiorą formę comiesięcznych warsztatów oraz wykładów, prowadzonych przez specjalistów w swojej dziedzinie. 

Wydarzenia skierowane są do studentów psychologii wiążących swoje przyszłe plany zawodowe z psychoterapią, a także do osób zainteresowanych tą tematyką. Stanowią próbę stworzenia przestrzeni do rozwoju umiejętności oraz zgłębiania wiedzy z zakresu trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnej.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 29.11.; będzie to warsztat zamknięty dla Członków SKN „Dialog” dot. pracy z trybami schematów, który poprowadzi Pani Aleksandra Defranc - certyfikowana psychoterapeutka terapii schematów i terapii poznawczo - behawioralnej. Planujemy jednak także szereg spotkań otwartych, na które serdecznie zapraszamy!

Wydarzenia dot. terapii schematów organizowaliśmy już w zeszłych latach - zawsze cieszyły się one dużym zainteresowaniem, stąd z tym większą radością przekazujemy informację o cyklu. 

ZaSKN „Dialog” zaprasza na spotkanie z Izabelą Dziugieł - certyfikowaną psychoterapeutką pracującą w nurcie poznawczo-behawioralnym, posiadającą dyplomy Sexological Bodywork CSE oraz Sexological Bodywork CSSE, kontynuującą trening seksuologiczny w w American Association of Sexuality Educators, Counselors and Therapists  i The Institute of Somatic Sexology (UK & Ireland Training).

Spotkanie odbędzie się w środę 20 lutego o godzinie 19:00 i będzie dotyczyć praktyki pracy seksuologa: z czym zgłaszają się pacjenci i jak terapia seksuologiczna może im pomóc. 

Spotkanie otwarte, zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 

Informacje o sali spotkania wkrótce.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy na spotkanie ze Stowarzyszeniem POMOST, podczas którego poruszone zostaną kwestie m.in. idei psychiatrii środowiskowej, działań Stowarzyszenia ze szczególnym uwzględnieniem ośrodka wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz Porozumienia na Rzecz Osób Chorujących Psychicznie.

KIEDY? 26 marca 2014, godz. 17:45

GDZIE? Wydział Psychologii UW, sala 421

Spotkanie ma charakter otwarty.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu i jego działalności można znaleźć tu: www.pomost.info.pl

Link do wydarzenia na fb

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp