7251689.3

Kino Muranów i Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog" zapraszają na kolejną projekcję z cyklu "Psycho mUWi - Dyskusyjny Klub Filmowy". Tym razem poruszymy temat depresji poporodowej, a inspiracją do dyskusji będzie film "Obcy we mnie".

KIEDY? 3 kwietnia 2014, godz. 20:00

GDZIE? Kino Muranów, ul. Generała Andersa 1.

Bilety w cenie 11 zł (po okazaniu legitymacji studenckiej) do nabycia przed seansem w kasie Kina Muranów.

Naszymi gośćmi będą: lek. med. Monika Kucińska oraz dr n. hum. Grażyna Kmita.

Lek. med. Monika Kucińska – specjalista psychiatra, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła szkolenie w zakresie psychoterapii certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Zawodowo była związana m. in. z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także z Poradnią Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie przy ul. Dzielnej. Od 2007 r. prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską, współpracuje z różnymi ośrodkami medycznymi w Warszawie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, a także z osobami dorosłymi, w tym z matkami cierpiącymi na depresję poporodową.

Dr n. hum. Grażyna Kmita – psycholog kliniczny, adiunkt w Katedrze Psychologii Klinicznej Dziecka i Rodziny na Wydziale Psychologii UW oraz kierownik Zakładu Wczesnej Interwencji Psychologicznej w Instytucie Matki i Dziecka. Jej zainteresowania badawcze i kliniczne obejmują m.in. problematykę rozwoju psychicznego dzieci urodzonych przedwcześnie, zdrowia psychicznego niemowląt i małych dzieci oraz relacji rodzice-dziecko. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, World Association for Infant Mental Health oraz Internal Society for the Study of Behavioral Development.

Link do wydarzenia na fb.